​קניית מאמרים
השירות המתקדם של GoText כתיבת תוכן מאפשר לנו כחברה לספק ללקוחות שלנו, בין אם הם לקוחות עסקיים ובין אם הם לקוחות פרטיים שירותי תוכן מקצועיים לכל מטרה.

לחץ כאן לפרטים נוספים

על ​כתיבה שיווקית
כתיבה שיווקית מעניינת אתכם? כנראה שהבנתם שרק כתיבה שיווקית מביאה לקוחות בפועל ולא רק כניסות לאתר.

לחץ כאן לפרטים נוספים

​כותב תוכן מומחה
חיפוש אחר כותב תוכן מומחה לא תמיד קל ופשוט כמו שזה נראה, יש לבדוק מספר נתונים לפני שמחליטים למי לפנות, בואו ללמוד מה הם.

לחץ כאן לפרטים נוספים

​כתיבת תוכן להגברת תנועה באתר
יש לכם אתר אינטרנט? אתם בוודאי מעוניינים שיהיה לכם הרבה יותר תנועה ממה שיש לכם כיום, שהרי ברור לכל אחד שתנועה רבה באתר פרושה הגברת החשיפה, הגברת החשיפה פרושה הגברת כמות הפניות ובד בבד המכירות.

לחץ כאן לפרטים נוספים

​כתיבת תוכן לאתרי תדמית
מעוניינים להקים אתר אינטרנט לשיפור התדמית שלכם באינטרנט? על מתכנת לאתר חשבתם, על חברת קידום אתרים חשבתם, אבל מה עם המלל באתר?מי יכתוב את התוכן של האתר?

לחץ כאן לפרטים נוספים

מה החשיבות של כתיבת תוכן מקורי?
רבים שואלים אותי מדוע כל כך חשוב תוכן מקורי, מדוע לא פשוט להעתיק תכנים ממקומות אחרים כמו למשל וויקיפדיה ולהזין אותו לאתר שלהם בתור התוכן שמלווה את האתר.

לחץ כאן לפרטים נוספים

​מה עדיף כתיבת תוכן בתוך האתר או כתיבה לאתרים חיצוניים?
זאת אחת השאלות המפורסמות ביותר שאני שומע מלקוחותיי, רבים מתחבטים בשאלה זאת, ולרוב נותרים ללא פתרון מקצועי עד שבעל מקצוע יודע לתת להם את התשובה שהם מחפשים.

לחץ כאן לפרטים נוספים

כתיבת תכנים לרשתות חברתיות
עם התקדמות הרשתות החברתיות למיניהם הצורך בתכנים שיווקיים הולך וגובר, חברות רבות מבקשות ליצור קשר נוסף ברשת החברתית גם עבורם, בין אם זה בפייסבוק ובין אם זה תכנים הנקראים במהלך סרטון ביוטיוב.

לחץ כאן לפרטים נוספים

הכנת האתר לפני קמפיין פרסומי באינטרנט
עצור! לפני שאתה ממשיך בפרסום האתר שלך עוד ועוד בגוגל, פייסבוק ורשתות חברתיות אחרות מבלי לראות תוצאות טובות, שים לב, זה לא המזל, זה איך שהאתר שלך נראה.

לחץ כאן לפרטים נוספים

כתיבה טובה לשנה החדשה
בראש השנה נהוג לאחל איש לרעהו "כתיבה טובה" לשנה החדשה, גם אנחנו רוצים לאחל לכם כתיבה טובה לשנה החדשה.

לחץ כאן לפרטים נוספים

​איך לנצל את ספטמבר לשיפור העסק
מה הקשר בין החגים לתוכן האתר שלך? נכון, אתה אולי מסגר, מתקין מזגנים או בעל חנות חיות, וחוץ מלברך את הלקוחות שלך בשנה טובה אתה לא ממש מבין את הקשר, נכון? אז הינה הקשר...

לחץ כאן לפרטים נוספים

כמה מילים יש לכתוב במאמר או דף באתר אינטרנט
כמה מילים צריכות להיות בכל דף באתר? כמה לכתוב באודות? למה צריך תוכן בחנות וירטואלית? איך יודעים אם התוכן צריך להיות שיווקי או אינפורמטיבי? מה זה תוכן שיווקי בכלל?

לחץ כאן לפרטים נוספים

מספר עמודים: 6
הקודם    2 3 4  5  6   הבא