תקנון האתר

חברת GoText מספקת שירותי תוכן לקוחות רבים מידי שנה, ביניהם חברות בניית וקידום אתרים מובילות. אנו מספקים מגוון שירותי תוכן עבור אתרי אינטרנט של עסקים, קידום ממומן וכן עבור המדיה החברתית. 

התקנון נכתב בהתאם ובכפוף לחוק הגנת הצרכן.

מהות השירות:
כתיבת מאמרים ותכנים מקוריים על פי הזמנה ובהתאם לצרכי הלקוח. מאמרים כלליים או מאמרים שיווקיים לאתר ספציפי.
חברתנו לא תספק תכנים למבוגרים בלבד, תכנים המעודדים אלימות או כל תוכן פוגעני אחר. כמו כן חברתנו שומרת שבת ולא תספק תכנים שעלולים לפוגע בכבוד השבת או תפגע בערכי היסוד של הדת היהודית. במידה והלקוח יזמין הזמנה שאיננה רלוונטית לנו, נעדכן את הלקוח בהקדם על ביטול הזמנתו והשבת כספו.

ימי עסקים
חברתנו עובדת חמישה ימים בשבוע א-ה, למעט חגים מועדי ישראל, כמו גם איננו עובדים בחול המועד סוכות ופסח.

אופן ההזמנה:
 
יש לשלוח את ההזמנה עם כל הפרטים הרלוונטיים : נושא המאמר, כמות המילים במאמר, מילות מפתח ולינק לאתר(אלא אם המאמר כללי ואין צורך בלינק לאתר). לסטטוסים לפייסבוק יש לשלוח כמה שיותר מידע רלוונטי עבורכם כגון ציפיות, מעט עליכם ולינק לאתר.
 
אופן התשלום:
 
התשלום מתבצע באמצעות דף ההזמנות של האתר.
ניתן ליצור קשר טלפוני להעברת התשלום באשראי בטלפון 072-23456-00, במקרה של ביצוע העברה בנקאית, מרגע קבלת האסמכתא נתחיל במלאכת הכתיבה, חשבונית מס קבלה תשלח מיד עם צפיית התשלום בחשבון.
 
זמן אספקה:
 
3-7 ימי עסקים, במקרים של הזמנה מעל 50 מאמרים יש להתעדכן מראש על זמן אספקה אישי.

אופן האספקה:
המאמרים מסופקים למייל הלקוח, בקבצי DOCX.
 
מדיניות ביטולים:
בהתאם לחוק הגנת הצרכן, ניתן לבטל את ההזמנה רק בהתאם לקבוע בחוק. 

אחריות בית העסק:
אנו מתחייבים לספק אך ורק מאמרים מקוריים, ללא שגיאות כתיב. במידה עלה על ליבו של הלקוח חשד למקוריות המאמרים או שהלקוח מצא שגיאת כתיב אנחנו מתחייבים לתקן את המאמרים בתוך 48 שעות או להשיב את כספו של הלקוח לאחר פרק זמן זה. חברתנו אינה עורכת תיקונים לסגנון או לתוכן המאמרים. השירות הוא שירות כתיבה ובהזמנת הלקוח, הלקוח מודע לכך שכתיבה היא עניין סובייקטיבי שלא ניתן לאמוד אותו מראש על פי כל דעת של כל לקוח באשר הוא. אנו נעשה את מלוא המאמץ בזמן הכתיבה הראשונה לספק את רצון לקוחותינו, אך לא נספק תיקונים כלשהם למאמרים על רקע תוכן או סגנון.


הגבלת גיל:
ניתן להזמין באתר רק החל מגיל 18 ומעלה.

זכויות יוצרים על השירותים שלנו:
כל המאמרים שלנו הם מקוריים בלבד ונכתבים עבור מזמין השירות בלבד. עד להשלמת העברת התשלום במלואה, כל זכויות היוצרים של המוצרים באתר הינם בבעלותנו הבלעדית וחל איסור חמור לעשות שימוש בקניין הרוחני שלנו. לאחר השלמת התשלום, כל זכויות היוצרים של המאמרים יועברו למזמין המאמרים, ולא ידרש כל קרדיט מצד הכותבים, וכן לא נעשה כל שימוש נוסף במאמרים.
 
פרטיות הלקוחות:
אנו לא נעשה שום שימוש לרעה בשם החברה של הלקוחות או נפרסם דבר מה בנוגע לתכנים המוזמנים על ידי לקוחותינו. 

פרטי התקשרות עם חברתנו:
ע.מ 2659307
טל': 0526955953
כתובתינו:  התאנה 11 ב, עץ אפרים, מיקוד : 4481600

 
נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם שירותי תוכן מקצועי.
ט.ל.ח במידה וחל כל טעות בתקנון, יבורר הדבר בעל פה ועל פי ההיגיון הסביר, ובהתאם לחוק הגנת הצרכן.