דף הבית >> שכתוב ועריכה של תכנים קיימים
 

שכתוב ועריכה של תכנים קיימים
 
יש לכם מאמרים באתר? מעולה, מה עם ריענון קל? טוויסט שיווקי למאמרים? חידוד רעיונות מקצועי?
שכתוב ועריכה של תכנים קיימים ע"י מקצוענים בשיווק תכנים יוכלו להעלות משמעותית את ערך התוכן בעיני הגולשים ולהנעה לפעולה, מכירה או יצירת קשר.

 
למה בכלל צריך מאמרים באתר?
 
כידוע, בעולם הווירטואלי של היום, אתר אינטרנט הוא הדרך הטובה ביותר לשווק עסקים. ניתן להגיע בקלות למאות ואף אלפי לקוחות. אך כדי שאתר יפעל את פעולתו ויגיע ללקוחות חדשיים, הוא חייב להיות איכותי ומעניין, ולגרום לגולשים להתעניין בו. בנוסף, הוא צריך להיות מקודם היטב בגוגל, על מנת שגולשים אשר מתעניינים בתחום העיסוק של העסק יגיעו אל האתר באופן אוטומטי בעקבות חיפוש בגוגל.
 
שתי המטרות הללו – תוכן מעניין וקידום בגוגל – מושגות על ידי מאמרים איכותיים אשר נמצאים באתר. המאמרים משלבים מילות מפתח רלוונטיות, ויוצרים עניין אצל הגולשים.
 
איך כותבים מאמרים?
 
מאמרים לאתר צריכים להיות כתובים בצורה איכותית ומקצועית, מסיבה כפולה.
שכתוב איכותי ויסודי הופך את התוכן, לתוכן מוכר!
ראשית, ככל שהמאמר כתוב בצורה טובה יותר, כך הגולשים מזהים בקלות רבה יותר את האיכות של האתר ושל העסק, ומזהים בו מקום מקצועי ואמין, שבו יוכלו לקבל את השירות שהם מחפשים. כתיבה איכותית ממתגת את העסק גבוה ומעניקה לו אמינות ומראה מקצועי.
 
שנית, כתיבה איכותית היא אחד הפרמטרים אשר תורמים לקידום האתר בגוגל, ולכן חשוב להקפיד על תוכן איכותי ורלוונטי לגולשים, שגם יהיה כתוב בצורה נכונה וטובה. המאמרים צריכים לשלב מילות מפתח רלוונטיות, ולהיות כתובים בצורה שתניע את הגולשים להזמין את השירותים המוצעים באתר.
 
שכתוב ועריכה של תכנים קיימים
 
כתיבה של מאמרים שיווקיים דורשת ניסיון ומקצועיות. כאשר בעל עסק מקים אתר, הוא לרוב מכניס לתוכו תכנים בסיסיים בנושאים הרלוונטיים עבורו. אך לא כל בעל עסק מוכשר גם בכתיבה, ופעמים רבות בעלי האתר נתקלים גם בחוסר זמן – שכן כתיבה של מאמר איכותי אורכת זמן ודורשת השקעה.
 
לכן פעמים רבות רואים באתרים מאמרים בעלי בסיס טוב, אך ללא ליטוש. מאמרים מעניינים הכתובים בצורה מבולבלת. אנו מציעים לכם שירות של שכתוב ועריכה של תכנים קיימים. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח לנו את התכנים הלא מעובדים שקיימים אצלכם, ואנו נשלים עבורכם את העבודה המקצועית וניצור עבורכם מאמרים איכותיים שישדרגו את האתר שלכם ויקדמו אותו.
 
פנו אלינו עוד היום ונשכתב עבורכם את המאמרים באתר, לאתר איכותי ואפקטיבי!