בניית אתרי אינטרנט - אתרי תדמית, אתרי קטלוג מעוצבים, חנויות ווירטואליות, פתרונות אינטרנט מתקדמים לעסקים בהתאמה אישית לכל לקוח. ניתן לקבל גלריית תיק עבודות מפורט לאחר פניה במייל או בטלפון.

קידום אתרים בגוגל - בניתם אתר אינטרנט? מעולה! אחת הדרכים הטובות ביותר לשיווק העסק באינטרנט היא מיקומו בתוצאות חיפוש רלוונטיות לתחום העסק שלכם. קידום יעיל בתוצאות החיפוש יניב תוצאות נהדרות מיד ובהשקעה מינימאלית.

שיווק עסקי בפייסבוק - הרשת החברתית הגדולה בעולם היא אחת ההזדמנויות היותר יעילות וזולות למתג את העסק שלכם, לפרסם אותו ולהוסיף לכל פניה אליכם מימד של אמינות באמצעות אפלקציית "אהבתי" המעידה על האהדה של חבריכם אליכם. כמו כן באמצעות הפייסבוק אתם יכולים להוסיף לעצמכם מאגר גדול מאוד של מועדון לקוחות הזמין להפצה ופרסום בכל רגע.

כתיבת תוכן - אנו מומחים בכתיבת תוכן שיווקי לאתרי אינטרנט, קופירייטינג וכן כתיבת מאמרים לקידום בגוגל. הדגש שלנו הוא על איכות התוכן וכן על ביצוע מהיר של הזמנות ללא עיכובים מיותרים. כל מאמר נבדק בקפדנות על ידי מומחי עריכה לפני שהוא נשלח ללקוחות.

הדגלים שלנו הם אמינות ומקצועיות, ללקוחותנו מובטח שירות מקצועי ביותר בכל אחד מהתחומים. אנו דוגלים בהנחת כל האמת על השולחן לגבי העתיד הפרסומי של העסק ועל האפשרויות פרסום שלו על פי הפרמטרים השונים שהלקוח מציב וכן נתונים מקצועיים של שיווק באינטרנט.


המחירים שלנו הם ההוגנים ביותר בשוק, אנו פועלים על פי צו אתי עסקי גבוה, ולכן אנו נציג ונציע ללקוח רק שירותים ואפשריות שיווק שמתאימות לו ויסייעו לו בוודאות בשיווק העסק והגדלת הרווחים מהאינטרנט לטווח הרחוק והקרוב.

אל תתפשרו על איכות ומחירים אחרים, מגיע לכם שירות מקצועי והוגן לאורך כל הדרך!

GoText מספקת שירותי פרסום לעסקים באינטרנט בתחומים שונים ומגוונים:

 טל': 072-23456-00

מקום אחד 

שעושה הכל!

שירותים משלימים