דף הבית >> קידום אתרים - עשה זאת בעצמך!
 

קידום אתרים - עשה זאת בעצמך!
 
האם אפשר לקדם את האתר לבד? איך עושים את זה מבלי לשלם הון עתק לחברות קידום אתרים?
 
קידום אתרים – למה זה חשוב?
 
קידום אתרים הוא הדרך הטובה ביותר לשווק את העסק שלך. קידום אתרים עשוי להיות גורלי לעסקים – ההבדל בין אתר מוכר ועמוס גולשים, לאתר עזוב שאינו מוכר. קידום אתרים גורם לכך שכל לקוח פוטנציאלי יופנה מיידית לאתר שלך – ואין דרך טובה מזו לשווק את עצמך.
 
עשה זאת בעצמך!
 
חברות קידום אתרים פורחות כיום, מכיוון שכל עסק יודע שעליו להשקיע בקידום אתרים על מנת לשרוד ברשת האינטרנט. אך למעשה, אין צורך אמיתי בחברה לקידום אתרים. את כל הפעולות הנדרשות לקידום, אתה יכול לעשות בעצמך. איך?
 
מילות מפתח
גם אתה יכול לבד, ממש לבד!
 
הפעולה החשובה ביותר לקידום האתר שלך, היא לוודא שכל מילת מפתח אפשרית בגוגל הקשורה אליך תהיה מקודמת באתר שלך עם מאמר רלוונטי על מילת המפתח. בדוק אלו מילות מפתח מייצגות את תחום העיסוק של העסק שלך, כתוב אותן בהטיות שונות ובשילובים שונים, ושלב אותן באתר שלך בצורה הגיונית ומובנת, כדי שכל מילות המפתח הללו יקדמו את האתר שלך בחיפוש שלהן.
 
איך תקדם את האתר שלך?
 
קודם כל, אתה צריך לבנות אתר אינטרנט מושקע, איכותי ומרהיב. ככל שהאתר איכותי יותר, כך הוא יקודם יותר. כדי לגרום לגוגל להבין שמדובר באתר איכותי, יהיה עליך להזין באתר טקסטים איכותיים, בעלי תוכן רלוונטי ומעניין, בתדירות של מספר פעמים בשבוע – באופן עקבי.

הוסף חדשות ורענן סרטונים כדי ליצור תחלופה של תוכן בתדירות גבוהה.

מלבד התכנים באתר עצמו, יהיה עליך להזין תכנים באתרים אחרים, עם קישור לאתר שלך כמובן, וגם לדאוג לנטוורקינג עם אתרים אחרים – אתה תפרסם אותם, והם יפרסמו אותך. בנוסף, עליך להיות פעיל אמתי בפורומים, בפייסבוק ובגוגל +.

כך תהיה מוכר לגולשים ותגרום לגוגל לזהות אותך ואת האתר שלך כאיכותי ורלוונטי לגולשים.

כל הפעולות הללו חשובות לא רק עבור הקידום בגוגל, אלא עבור הקידום של האתר בעיני הגולשים. ככל שהאתר יהיה איכותי יותר, וככל שהוא יהיה מוכר יותר בפורומים וברשתות חברתיות, כך הגולשים יעריכו אותך ואת העסק שלך יותר. אם תתנהג כמו חברה גדולה באינטרנט, גוגל יתייחס אליך באותה המידה, ויקדם אותך במהירות.
 
בוא לקבל תוכן איכותי לקידום האתר שלך!