דף הבית >> ​קידום אתרים לבד וללא עלות!
 
קידום אתרים לבד וללא עלות!

קידום אתרים בגוגל היא הדרך היעילה ביותר להגדיל את החשיפה של עורכי דין בפני לקוחות חדשים. עלות של קידום אתרים על ידי חברה חיצונית עלולה להגיע לעלות בגובה אלפי שקלים לחודש. אתם רואים קולגות שלכם נהנים מחשיפה של אלפי לקוחות פוטנציאלים בחודש בעקבות מיקומים טובים בגוגל, אבל אתם לא מוכנים עדיין להשקיע סכומים גבוהים מידיי חודש בקידום האתר – בואו ללמוד איך לעשות את זה לבד ובקלות!
 
את השיטה הבאה של קידום אתרים אמחיש באמצעות תחום עורכי הדין. כמובן ניתן להמחיש זאת על כל סוג של בעל מקצוע.

רוצים להיות בדף ראשון במילה תחרותית בגלל החשיפה הגדולה?

הנתונים הבאים ייסעו לכם מאוד בתהליך הגדלת החשיפה במנועי החיפוש:

על פי נתונים של כלי מילות המפתח בגוגל גולשים מחפשים המילה עו"ד גירושין 2400 פעמים בחודש כביטוי בהטיות שונות ובצירוף לביטויים אחרים, אך בצורה מדויקת "עוד גירושין" מחפשים אותה רק 480 פעמים!
לדוגמא : על כל פעם שמחפשים עו"ד גירושין מחפשים 5 פעמים ביטויים דומים וארוכים יותר כגון: עו"ד גירושין בתל אביב, עו"ד גירושין מחירים, עורכי דין דיני גירושין, עו"ד לענייני גירושין וכדומה..

איך אפשר לנצל את זה לטובתכם?

במקום להמתין שנה שלמה על מנת להתברג בתוצאות הדף הראשון של המילה דיני גירושין, להתפשר על מיקום בתחתית הדף, ולהעלות מעלה רק אחרי השקעה כספית והמתנה רבה, אתם יכולים לקבל את אותה החשיפה ואף הרבה יותר (פי 5) אם תשקיעו בקידום מילות מפתח ארוכות יותר בתחום של עו"ד גירושין.

בשפה המקצועית מילות המפתח הארוכות יותר נקראות "זנב ארוך" (Long tail) . כמובן, שמלבד מילים אלו ישנם ביטויים רבים נוספים שגולשים עשויים לחפש כגון : "דמי מזונות של הגבר לאישה", דמי מזונות לילדים, חובת נתינת גט, עורך דין לבית דין רבני, כפיית גירושין. לכם זה לא משנה כמה פעמים מחפשים את המילים הללו בחודש, אם אתם ממוקמים בתוצאות גבוהות במילים רבות אז גם אם מחפשים אותם פעם בחודש אבל יש לכם מאה מילים כאלו ברשת, אתם תהיו חשופים למאות לקוחות פוטניאלים נוספים בחודש.

כיצד אתם יכולים לעשות את זה בעצמכם?

כשם שיש אנשים שונים כך אנשים מחפשים דברים בגוגל בצורות שונות. לכן ככל שתכתבו יותר מאמרים באתר, כך יש הסתברות גבוהה יותר שגוגל יעלה את אחד הדפים שלכם בתוצאות הראשונות במילות חיפוש שונות.

למה דווקא מאמרים?

גוגל אוהב מאוד תוכן, למעשה זאת כמעט הדרך הבלעדית שלו להבין את מהותם של דפי האינטרנט. לכן אם אתם מעוניינים שגוגל יעלה את האתר שלכם בתוצאות חיפוש שונות, הוסיפו תוכן לאתר האינטרנט שלכם, וכך גוגל יסמן יותר ויותר דפים שלכם כמתאימים וראויים להופיע בתוצאות החיפוש בדרוג גבוה בדף התוצאות.
איך לכתוב תוכן לאתר האינטרנט שגוגל יאהב?
·         כתבו מאמרים ארוכים, בין 300 ל 600 מילים.
·         היו ממוקדים במילת מפתח אחת לאורך המאמר – עו"ד גירושין בתל אביב, חובות הבעל לאישה בגירושין, תשלום מזונות לאישה, דמי מזונות לילדים וכו'..
·         חזרו על מילת המפתח בן 3% ל 5% מכמות המילים בדף.
·         חלקו את המאמר לפסקאות, תקשרו בין דפים שונים באתר – אם למשל כתבתם את המילה "חוק הגירושין" ויש לכם מאמר שמילת המפתח שלו היא חוק גירושין הוסיפו קישור בין הדפים במילה זאת.
 
הקמת תשתית לאתר האינטרנט שלכם – עשו זאת בעצמכם!

אחת הדרכים הנוספות של גוגל להחליט האם האתר מתאים או לא, היא על ידי בדיקה כמה גולשים אוהבים ומעריכים אותו ברשת. פרמטר זה נמדד על ידי ספירת כמות הדפים באינטרנט שמקשרים לאתר שלכם. כמובן נמדדת גם איכות הקישור, מהיכן הוא יצא, מה מידת הרלוונטיות, האם האתר הזה חדש או שהוא נחשב לאיכותי.

הדרך הקלה ביותר ליצירת תשתית איכותית לאתר שלכם, היא על ידי העלאת מאמרים לאתרי מאמרים והוצאת קישורים מהמאמרים לאתר שלכם. אתרי המאמרים מספקים לכם אפשרות להעלות מאמרים לאתר שלהם ללא עלות כלשהי, הם כמובן בוחנים את איכות המאמר, ומקטלגים אותו לפי תחומים. מאמרים אלו עצמם בנוסף להיותם תמיכה משמעותית לאתר שלכם יכולים לסייע לכם בחשיפה נוספת ברשת.

אתרי מאמרים מפורסמים לדוגמא:
www.reader.co.il 
http://www.articles.co.il/ 
http://www.maker.co.il/ 
http://www.academics.co.il/ 
 
הבנתם?
קידום האתר שלכם בידיים שלכם!
כל שאתם צריכים הוא לכתוב מאמרים, להעלות אותם לאתר שלכם ולאתרי מאמרים ולהגדיל את החשיפה שלכם, ללא עלות ובקלות!
התקשרו עוד היום לייעוץ ראשוני לקידום אתרים ללא עלות.