דף הבית >> ​קידום אתרים באופן עצמאי באמצעות כתיבת תוכן
 
​קידום אתרים באופן עצמאי באמצעות כתיבת תוכן

כלל ייסודי בקידום אתרים: התוכן הוא המלך!

ככל שיהיה לך יותר תוכן באתר, כך גדלים הסיכויים שתופיע בדף הראשון בתוצאות חיפוש שונות.

למה?
כי גוגל סורק ומחליט איזה אתר הוא אוהב לפי איכות התוכן של האתר, וכמות התוכן שבו.

אז מה?
זה אומר, שאם תזין תוכן איכותי במילות חיפוש שונות, גוגל ימקם אותך בדף הראשון.

לא הבנתי.
אני אסביר. כשגולש מחפש מילת מפתח במנוע החיפוש, גוגל מחפש דפים באינטרנט שמתאימים, ומדרג אותם לפי מידת הרלוונטיות. אנשים מחפשים לא רק מילות מפתח קצרות כמו "מטבחים", אלא גם "איך לשפץ מטבח", אם תכתוב מאמרים בנושאים שונים, כמות הגולשים באתר שלך תגדל להפליא.

כמה אנשים מחפשים בחודש "איך לשפץ מטבח"?
אולי 3-10 אנשים, אבל היי! אם תמוקם בתוצאות גבוהות של מילות מפתח רבות כדוגמת מילה זאת, תוכל להגיע בקלות ובמהירות לכמות החשיפה שהיית מגיע בביטוי "מטבחים" בלבד. וחוץ מזה אל תשכח, אתה לא צריך עוד 30,000 קונים חדשים, רוב העסקים לא יעמדו בזה בין כה וכה, אתה צריך בסך הכל ברוב המקרים להגדיל את כמות לקוחות ב30%.

נקודה נוספת למחשבה, תהליך הקידום של מילה כמו "מטבחים" אורכת שנה, תהליך הקידום של "איך לשפץ מטבח" או "ארונות מטבח פרומיקה" לוקח חודשים בודדים, אם לא שבועות, ואפילו ימים(תלוי במילה).
 
רגע, כל עבודת הקידום נגמרת בהעלאת מאמרים לאתר בנושאים שונים וזהו?
לא. עכשיו אתה צריך להראות לגוגל שיש קישורים באינטרנט לאתר שלך.

למה?
אם יש קישור מאתר אחר לאתר שלך, זאת אומרת שמישהו ברשת מעריך את האתר שלך, כך שככול שיש יותר קישורים, האתר שלך נחשב לאהוד יותר ברשת, וגוגל ישמח להציג בתוצאות הראשונות שלו אתר שהוא אהוד ומומלץ באתרים רבים.

ואיך אני משיג את הקישורים הללו?
כיום ישנם הרבה אתרי מאמרים בהם אתה יכול להעלות מאמרים בני 250 מילים ומעלה, והם מאפשרים לך להוציא קישורים מהמאמרים הללו לאתר שלך.

אוקי, תוך כמה זמן רואים פירות?
תלוי. ככל שיש פחות תחרות על מילה כלשהי כך תראה פירות מהר יותר, אך התקדמות אמורים לראות מעט באופן מיידי, גם במילות חיפוש תחרותיות מאוד.
 
לקוחות יקרים, אתם כמובן יכולים לכתוב תוכן לבד ולקדם את האתר שלכם בכוחות עצמכם, אך כתיבת תוכן לוקחת הרבה מאוד זמן ודורשת השקעה, סבלנות ועקביות, ובעיקר אם אתם זקוקים להרבה מאמרים לאתר שלכם על מנת להשיג חשיפה גדולה בגוגל. GoText קיימת על מנת לעשות את המלאכה שלכם לקלה יותר, פשוטה יותר. אנחנו נדאג לכם לתכנים בעקביות ובצורה מסודרת, אתם תשבו ותניחו לנו להביא לכם את הפירות הברוכים של קידום בגוגל.

צרו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם: