דף הבית >> פייסבוק טוב לעסקים?
 

פייסבוק טוב לעסקים?
 
פייסבוק, רב הנסתר על הגלוי לבעל העסק הממוצע. האם זה טוב לעסקים? שווה את זמן ההשקעה? איך עושים, אם עושים, את זה נכון?
 
פייסבוק הוקם כרשת חברתית, כלומר רשת שיכולה לחבר בין אנשים בצורה קלה, נעימה ומעניינת. הפייסבוק, שגדל במהירות למימדים עצומים, הפך במהירות לא רק לזירה חברתית, אלא לבמה עסקית מהיעילות ביותר שקיימות. הנגישות של פייסבוק לכל גולש כמעט, והאפשרות להעברה מהירה של מידע באמצעות הפייסבוק, הופכות את הרשת החברתית הגדולה בעולם לכלי שיווקי חזק במיוחד. כל עסק יכול לנצל את הכוח של פייסבוק לטובתו, ולשווק את עצמו בצורה יעילה וחזקה במיוחד. חשוב מאד לעסק להחזיק דף פייסבוק איכותי, ולנצל את הבמה השיווקית היעילה ביותר כיום.

 
 
                                                           לשמור על הלקוחות שלך קרובים זה תמיד טוב
 
(לשמור על הלקוחות שלך קרובים זה תמיד טוב.)
         
היתרונות של פייסבוק לעסקים
 
התרומה המרכזית של פייסבוק לעסק הוא שמירה על קשר עם הלקוחות. באמצעות הפייסבוק ניתן לא רק להגיע לכמויות אדירות של אנשים, אלא גם, במקביל, ליצור איתם קשר אישי. באמצעות דף פייסבוק, הגולשים יכולים לשאול שאלות, להעלות טענות, להחמיא ועוד – ואתם, בעלי העסק יכולים לענות לכל לקוח כזה באופן אישי, ולסייע לו בכל שאלה ובעיה.
 
אפקט נוסף של הפייסבוק הוא היכולת לגייס לקוחות חדשים בקלות יחסית, באמצעות פרסום של הגרלות או מבצעים. באמצעות הגרלות ניתן לגרום ללקוחות הקיימים לשתף את דף הפייסבוק של האתר לחברים שלהם, במטרה לזכות בהגרלה, וכך להגיע במהירות לחשיפה רחבה מאד לעוד עשרות ואף מאות לקוחות חדשים. הגרלות ומבצעים גם עוזרים לשמירה על הקשר עם הלקוחות הקיימים, ועל הנאמנות שלהם לעסק.

 
לא רק מבצעים
 
דף פייסבוק איכותי צריך להיות מתוחזק בתדירות גובהה, ולפרסם מידע, תמונות וסטטוסים מעניינים. סטטוסים שיוצרים עניין, מוסרים מידע חשוב או תורמים משהו לציבור, הם סטטוסים שיקדמו את דף הפייסבוק במהירות, ובעקבותיו את העסק כולו, מכיוון שהלקוחות ישתפו אותם לחבריהם, ויפיצו אותם באופן ויראלי – ואתם תזכו בחשיפה רחבה במיוחד ללא מאמץ, במינימום עלות ובמינימום זמן.
 
תחזוקה קבועה של דף הפייסבוק גם תגרום ללקוחות הקיימים שלכם לזכור אתכם ולשמור איתכם על קשר לאורך זמן, ולהפוך ללקוחות חוזרים, אשר ישתמשו בעסק שלכם ובשירות שלו שוב ושוב.
 
רוצים לפתח את דף הפייסבוק שלכם? פנו אלינו כדי לקבל תוכן איכותי ומרתק!