דף הבית >> על ​כתיבה שיווקית
 
על כתיבה שיווקית/ רונן חזי

כתיבה שיווקית מעניינת אתכם? כנראה שהבנתם שרק כתיבה שיווקית מביאה לקוחות בפועל ולא רק כניסות לאתר.

לא, לא מדובר כאן בעוד קלישאה, לא מדובר כאן בעוד דרך בה אנשים מוצאים את עצמם משקיעים כספים רבים באינטרנט ולא רואים ברכה והצלחה כמו חבריהם למקצוע, המתחרים שלהם שעושים הון בזכות האינטרנט. לא מדובר כאן בעוד שעות רבות של תכנות שמרוששות את הכיסים שלכם כבעלי עסק. כתיבת תוכן שיווקי הוא המנוע של האתר.

כתיבה שיווקית היא הדרך שלכם כבעלי עסק לפנות אל ליבו וצור מחשבתו של הגולש ולגרום לו להבין את המסר שאתם רוצים להעביר ולהפנים אותו. כך שבעוד שהעיצוב וקידום האתר עצמו משמשים לכם כעטיפה החיצונית, המלל הוא שגורם לאתרים שלכם לצמוח ולעלות מעלה.

כתיבה שיווקית – המרה גדולה יותר מאות אחוזים!

בעוד שאתרים יפים יש הרבה, אנשים כמוכם, הרעיון, השירות והמחירים הם ייחודיים, המטרה שלכם כבעלי עסק הוא להעביר את הטון הייחודי שלכם, את ה"אני" שלכם ולא רק להיות כמו כולם. באמצעות כתיבה שיווקית תוכלו להגיע לרמה הגבוהה ביותר של העברת מסר, העברת מסר בצורה ברורה וחד משמעית.

קידום אתרים לא שווה כלום ללא כתיבה שיווקית

כן, מה ששמעתם! גם אם תביאו עשרת אלפים גולשים לאתר מידי חודש בזכות קידום אתרים מושקע בגוגל, אבל כל מה שהגולשים יראו זה עוד אתר כמו כולם, יחס ההמרה שלכם יהיה נורא. אנשים יכנסו אך יצאו באותה המידה, קרוב לוודאי שתקבלו פניות, אבל בטח ובטח שלא כפי שיכולתם לקבל. יתרה מזאת, למרות קידום האתר, כל עוד אתם עסק שהוא לא ממש חדש, אנשים רבים מכירים אתכם ויכנסו לאתר שלכם בכל מקרה, גם ללא קידום אתרים. ולכן מומלץ לכם מאוד לדאוג שלפחות אלו שמכירים אתכם יראו תוכן הולם, תוכן שיווקי המייצג את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר.

GoText מומחים בכתיבה שיווקית עם ניסיון כתיבה של שנים, צוות מומחים מקצועי ויצירתי ושירות אדיב ומהיר. אנו בGoText עושים הכל על מנת לספק למזמיני המאמרים את המאמרים במהירות המקסימאלית מבלי להתפשר על איכות.

בזכותנו הזנת התוכן לאתר שלכם לא תורגש כמשימה בלתי אפשרית, אלא כמשימה נעימה ואפילו כיפית, תוכלו להתרשם מהאתר שלכם ולהתגאות בו ובכמות הפניות שתרוויחו ממנו בתוך זמן קצר.