דף הבית >> ניוזלטר אין או אווט?
 
ניוזלטר אין או אווט?
 
בעידן של חוקי ספאם ופרסום רב בכל מדיה אפשרית, האם הניוזלטר עדיין רלוונטי? אם כן, איך עושים את זה נכון?
 
מהו ניוזלטר?
 
ניוזלטר הוא מכתב מקוון, אותו שולחים בעלי עסקים ללקוחותיהם אחת לתקופה. ניוזלטר, כפי שניתן להבין משמו, מכיל חדשות עדכניות על העסק, וכן כתבות, טיפים, מבצעים ומידע נוסף אשר רלוונטי ללקוחות של העסק. ניוזלטר הוא אחת משיטות השיווק האינטרנטי הפופולאריות ביותר, וכמעט כל עסק שמכבד את עצמו מוציא ללקוחותיו ניוזלטר כזה או אחר. קבלת הניוזלטר, כמובן, מותנית על פי חוק באישורו של הלקוח.
 
 
                                                                                              
                                                                 כולם רוצים לקוחות, אבל כמה מוכן רוצה להשקיע?
 
(כולם רוצים לקוחות, אבל כמה אתה מוכן להשקיע בזה באמת?)
ניוזלטר – אין או אווט?
 

ניוזלטר איכותי תמיד היה, וכנראה גם תמיד יהיה, פופולארי מאד, וכלי להצלחה מובטחת. אולם על מנת שהניוזלטר יהיה יעיל, הוא חייב להיות איכותי, עקבי ומקצועי. ניוזלטר שאינו עקבי ואינו מעניין, לעומת זאת, הוא מיותר ולא יעיל, וההשקעה בו אינה משתלמת. כדי שניוזלטר ישיג את מטרותיו, הוא צריך להיות כתוב בצורה מקצועית ובעיקר מעניינת, לגרום ללקוחות לקרוא אותו במלואו, וגם לתרום להם ערך מוסף אמיתי, שימשוך אותם לחזור ולהשתמש בשירותים של העסק שוב ושוב.
 
איך יוצרים ניוזלטר איכותי?
 
כדי ליצור ניוזלטר איכותי, צריך להשקיע בכתיבה איכותית ומקצועית של התכנים. התכנים של הניוזלטר צריכים להיות מרתקים, לעניין את הקוראים ולהעניק להם מידע שתורם להם. התוכן יכול להיות כתוב בסגנון מקצועי, בסגנון הומוריסטי, בסגנון מסקרן וכן הלאה, בהתאם לסוג העסק ולמידע אשר מועבר במאמרים. מומלץ גם לגוון בסגנונות הכתיבה ובתכנים, על מנת שהלקוחות ייהנו לקרוא את כל חלקי הניוזלטר, ושכל לקוח ימצא בו לפחות מאמר אחד שתורם לו או מעניין אותו.

מלבד המאמרים והמידע, כדאי מאד לתת ללקוחות דבר מה ממשי, תרומה מיידית ומוחשית עבורו. את הערך המוסף הזה ניתן ליצור באמצעות קופוני הנחה או מבצעים משתלמים ללקוחות, או לחילופין באמצעות טיפים מעשיים בנושאים הנוגעים לתחום העיסוק של העסק.

אם הניוזלטר שלכם יהיה כתוב ומסוגנן בצורה מקצועית, מובטח לכם שהוא ישיג את מטרתו ויביא לכם תוצאות. כדי ליצור ניוזלטר איכותי, אנו מציעים לכם שירותי כתיבה ובנייה של ניוזלטר, אשר יהפכו את הניוזלטר שלכם לכלי שיווקי יעיל במיוחד.
 
רוצים להפיץ ניוזלטר ללקוחות שלכם? בואו לקבל תכנים איכותיים ומקצועיים לניוזלטר שלכם!