דף הבית >> מי אמר שהאתר שלך יפה?
 

מי אמר שהאתר שלך יפה?
 
מה אתם חושבים על האתר שלכם?
זה לא ממש משנה, משנה מה הלקוחות שלך חושבים עליו. אתר יפה הוא אתר שמביא לקוחות, שמזמין לקוחות. אתה בטוח שהוא כזה?

 
האתר שלך
 
בשעה טובה, החלטת להתקדם צעד ענק נוסף בשיווק של העסק שלך, ובנית לו אתר אינטרנט. רכשת דומיין, בנית את את האתר בצורה מקצועית עם בונה אתרים מנוסה. הלכת למעצב גרפי מקצועי ועיצבת את האתר בצורה יפהפייה. מילאת את האתר בתכנים שלך, סיפרת על עצמך וגם יצרת עמוד מיוחד ליצירת קשר. זהו, האתר גמור ומוכן לצאת לאוויר העולם. אבל שנייה אחת לפני כן, עצור לרגע לחשוב: מי אמר שהאתר שלך יפה?


                                   אתר יפה רק אם הוא מוכר!               
 (אתר יפה, זה אתר שמוכר!)
 
מה זאת אומרת מי אמר?
 
רגע, נכון. האתר שלך בנוי בצורה מקצועית ומעוצב יפהפה. אבל האם האתר שלך יפה גם בעיני הלקוחות? האם הוא מושך אותם? האם האתר שלך, שנראה כל כך יפה, הוא גם שיווקי באותה מידה? האם הוא פרקטי גולשים? האם הוא אפקטיבי? ובקיצור – האם האתר הזה גם יביא לך לקוחות? אתר יפה ומעוצב, נוח ונעים לגלישה ככל שיהיה, הוא לא ערובה להצלחה. עיצוב גרפי אמנם נותן את המבט הראשוני על האתר, אך לא הוא שקובע האם הגולשים יישארו באתר, והאם הם ימשיכו הלאה וגם יזמינו אצלך מוצרים ושירותים. האתר שלך צריך להיות לא רק יפה, אלא גם אפקטיבי ושיווקי.
 
איך יודעים?
 
ובכן, סביר להניח שבמבט האישי שלך על האתר, לא תוכל לדעת. מי שיוכל לומר לך האם האתר שבנית איכותי מבחינה שיווקית, אלו רק מומחים לתוכן שיווקי ולבנייה של אסטרטגיה שיווקית, אנשי שיווק וקופירייטינג. מי שמנוסה בתחום הפרסום והשיווק בכלל, והשיווק באינטרנט בפרט, הוא זה שיוכל לבחון את האתר שלך במבט מקצועי, לעשות עבורו ועבורך ניתוח עסקי, ולספר לך האם האתר שיווקי, האם הוא עתיד להיות אפקטיבי – והאם יש צורך בשינויים שישדרגו אותו ויהפכו אותו ליעיל יותר ושיווקי יותר.
 
אז מה אנחנו מציעים לך?
 

אנו מציעים לך אבחון שיווקי מקיף של האתר – לאתרים חדשים ולאתרים קיימים – ובנייה של אסטרטגיה אשר תוביל למקסום של איכות האתר ברמה השיווקית, ולהגברה של כמות הפניות לעסק מידי יום. פנה אלינו עוד היום לשדרוג מקצועי של האתר שלך!