דף הבית >> מודעה איכותית לעיתון
 
מודעה איכותית לעיתון
 
מודעה בעיתון מגיעה למגוון לקוחות, בעיקר לאלה שאינם משתמשים במדיה הדיגיטלית. מודעה בעיתון היא רמת מיתוג גבוהה יותר ממיתוג אינטרנטי, במיוחד עם העסק מפרסם גם בעיתון ואינו פוסח על האינטרנט.
 
ישנן הרבה דרכים לפרסם עסק, להפוך אותו למוכר ולמשוך אליו לקוחות. אחת מן הדרכים היא כתיבה של מודעה לעיתון. מודעה איכותית לעיתון תעניין את הקוראים ותגרום להם לפנות על העסק. מודעה שיווקית טובה בעיתון היא מודעה שבאמת מושכת את הלקוחות לעסק.
 
כדי ליצור את המצב הזה, צריך לכתוב את המודעה בצורה נכונה, טובה, איכותית ואפקטיבית. איך כותבים מודעה שיווקית איכותית בעיתון? ישנן שתי אופציות עיקריות לכתיבה של מודעה שיווקית טובה בעיתון, ונפרט מעט על כל אחת מהן.
 
קצר וקולע – דף נחיתה בעיתון
 
מרבית המודעות האיכותיות בעיתונים, מסוגננות באופן דומה לדף נחיתה באינטרנט – בצורה קצרה וקולעת. מודעה מסוג זה צריכה להכיל מינימום של מלל – אך המלל שמופיע בה צריך להיות איכותית וחזק, כזה שיפגע בקורא בדיוק במקום הנכון, בנקודה הרגישה שתגרום לו להבין שמדובר כאן בעסק שמתאים לו.
 
מודעה מסוג זה מורכבת מתמונה טובה שמעבירה היטב את המסר של המודעה, עם סלוגן חזק ומקפיץ, שמושך את העין של הקוראים ומעביר אליהם את המסרים של העסק בצורה קצרה וקולעת. לעיתים כדאי להוסיף כמה מילים נוספות, להעמקת המסר, וכמובן יש להוסיף פרטי התקשרות, אך החלק המשמעותי ביותר של המודעה, הסלוגן, צריך להיות קצר וברור.
 
ארוך ומשכנע – מאמר אינפורמטיבי
 
דרך אחרת למשוך את תשומת הלב של הקוראים, היא באמצעות מאמר – כתבה פרסומית. בדומה למאמרים אשר ממלאים אתרי אינטרנט בתוכן, כך כתבה מסוג זה תהיה בנויה מתוכן איכותי ורלוונטי לקוראים, ותהיה כתובה בצורה איכותית ומקצועית, אשר תוכיח לקוראים כי הכותב – והעסק העומד מאחוריו – הוא מקצועי בתחומו, ויכול להעניק להם שירות איכותי שיועיל להם.
 
מודעה אינפורמטיבית כזו מראה לקוראים שהעסק המפורסם בה הוא המקום שיעניק להם את השירות הטוב ביותר בתחום. כדי שמודעה כזו תהיה אפקטיבית, חשוב להוסיף בה משפטים מעשיים של הנעה לפעולה, אשר יגרמו לקוראים לפנות אל העסק באופן מעשי. לעיתים משפטי ההנעה יכולים להצביע על מבצע לזמן מוגבל וכדומה, על מנת ליצור לחץ נוסף על הקוראים לפנות אל העסק.
 
רוצים לכתוב מודעה איכותית לעיתון? פנו אלינו ותקבלו תכנים איכותיים המותאמים לעסק שלכם!