דף הבית >> מה זה טוויסט שיווקי?
 
מה זה טוויסט שיווקי?
 
טוויסט שיווקי, זה מה שחסר לאתר שלך ולטקסטים שבאתר על מנת להביא לך את הליד שאתה כל כך מייחל לו.
 
כל אתר מכיל תכנים כאלה ואחרים, אשר מיועדים לגולשים שמגיעים אליו. אתר ללא תוכן אינו אתר כלל, אך התוכן של אתר מצליח חייב להיות יותר מאשר סתם טקסט.
המאמרים והטקסטים השונים שבאתר נמצאים שם למטרה אחת חשובה – להניע את הגולשים באתר להפוך ללקוחות, להזמין את השירותים או המוצרים המוצעים באתר, לפנות טלפונית אל העסק או להשאיר פרטים בטופס "צור קשר" שבאתר.                                                                           לעשות את הדבר הנכון בזמן הנכון.                   
(להיות בזמן הנכון במקום הנכון ולהגיד את הדבר הנכון)

 
איך הופכים דף תוכן סתמי באתר למנגנון מנצח להנעת לקוחות? איך גורמים ללקוחות לא רק לקרוא את התוכן, אלא גם להמשיך משם לפעולה אקטיבית של פנייה או רכישה? איך כותבים מאמר שיווקי טוב?
 
מאמר תוכן איכותי לאתר, הוא כזה שמושך את הגולש לקרוא עוד ועוד, ובסופו של דבר לפנות באופן מעשי אל העסק. על מנת לגרום לכך, יש לכתוב את המאמרים בצורה שיווקית נכונה. מה מכיל מאמר שיווקי טוב?
 
כותרת מושכת. הכותרת של המאמר צריכה להיות כזו שגורמת לגולש להתעניין בתוכן שלו, ולהתחיל לקרוא. כותרת סתמית לא תעניין לקוחות פוטנציאליים; היא צריכה לאתגר את הגולשים וליצור אצלם עניין. כמובן שגם המאמר עצמו צריך לגעת בנושאים מעניינים ומגוונים.
 
כותרות משנה. הגולש יקרא כל מאמר, גם אם הוא ארוך מאד, כל עוד יש בו משהו שמושך את תשומת הלב שלו. אם המאמר כתוב בצורה משעממת ומסוגנן בצורה סתמית, הגולש יאבד עניין במהלך הקריאה. כותרות משנה מעניינות ומושכות יגרמו לגולשים להמשיך להתעניין במאמר, ולקרוא אותו עד סופו.
 
סלוגנים שיווקיים. בתחילת המאמר, באמצעו או בסופו, סלוגנים שיווקיים תמיד עושים את העבודה. סלוגנים שיווקיים אמורים ללוות את האתר כולו באופן כללי, ובמאמרים הם תורמים לעניין של הגולש בקריאה של המאמר, ובעסק עצמו. הסלוגנים צריכים להצביע על הערכים שאותם מעניק העסק או האתר ללקוחות שלו.
 
הנעה לפעולה. באמצע ובסוף המאמר, חשוב להכניס משפטים של הנעה לפעולה, משפטים אשר פונים אל הגולש באופן אקטיבי, ומפנים אותו באופן ישיר אל הדרכים בהן הוא יכול ליצור קשר עם העסק.
 
בואו לקבל תכנים איכותיים ושיווקיים לאתר שלכם!