דף הבית >> לך לנמלה עצל או בוא אלינו!
 
לך לנמלה עצל או בוא אלינו!
 
תחזוקה של אתר אינטרנט איננה מלאכה פשוטה, התחרות היסטרית ומוטלת עליכם מלאכה מורכבת שללא עקשנות והתמדה לא ניתן להתמודד מול מתחרים אחרים.
 
כבעל עסק, אתה מודע לכוח הקיים ברשת האינטרנט, לשיווק יעיל ונרחב של עסקים מכל התחומים. גם אתה כבר הצטרפת לעסקים אשר משווקים את עצמם ברשת, ובנית לך אתר אינטרנט איכותי ומקצועי, אשר משווק אותך היטב לגולשים. כעת, לאחר שהבנייה הראשונית של האתר הושלמה, אתה צריך לדאוג לתחזוקה השוטפת של האתר.
 
אתר שאינו מתוחזק, עלול להידרדר במהירות – הוא לא יהיה מקודם מספיק בגוגל, כמות הגולשים שבו תפחת והיעילות שלו תיחלש ככל שיעבור הזמן. אם אתה רוצה שהאתר שלך ימשיך להיות אפקטיבי ולמשוך לקוחות, עליך לתחזק אותו היטב.


                                                                                          אל תהיה אריה שמחכה שהטרף יגיע ממש עד אליו....   
(אל תהיה אריה שמחכה שהטרף יגיע ממש עד אליו...)  


 
אין לך זמן?
 
בשביל זה אנחנו כאן. תחזוקה של אתר אינטרנט דורשת זמן ומשאבים, שאותם מוטב שתפנה לעיסוק המעשי בעסק שלך, ולטיפול באותם לקוחות אשר פונים אליך. אנחנו נבצע בשבילך את כל עבודות התחזוקה הרלוונטיות כדי לגרום לאתר שלך להישאר אפקטיבי ושיווקי.
 
העבודה שלנו תחסוך לך הרבה מאד זמן ומאמץ, ובנוסף, תעניק לך תחזוקה איכותית לאתר, בזכות עבודה מקצועית ועקבית, אשר תעלה את הכוח של האתר שלך יותר ויותר.
 
מה אנחנו מציעים?
 
אנחנו דואגים לך לכל הפעולות אשר מקדמות את האתר שלך ומותירות אותו עדכני ואפקטיבי. אנחנו נוסיף תכנים לאתר שלך בעקביות, נחדש ונרענן את התוכן, על מנת שהגולשים ימשיכו למצוא עניין באתר וישיגו דרכו מידע רלוונטי.
 
אנו נוסיף תכנים שלך גם לאתרים חיצוניים, ונדאג לנטוורקינג – שיתוך פעולה בין אתרים שבאמצעותו אתה משווק אתר אחרף והוא משווק אותך.
 
בנוסף, אנו נדאג עבורך לקידום אורגני בגוגל, כדי לשמר את האתר שלך במקומות הראשונים של תוצאות החיפוש. במקרים המתאימים, אנו נדאג עבורך גם לקידום ממומן, אשר יאפשר לך להיות נוכח ובולט עוד לפני שהאתר שלך קודם באופן טבעי, וכן בתקופות של מבצעים וכדומה, בהם עליך להיות בולט במיוחד ברשת. השירות המקצועי שלנו יסייע לאתר שלך לגדול ולהתפתח, ולהביא אל העסק שלך עשרות לקוחות חדשים.
 
רוצה לתחזק היטב את האתר שלך? בוא לקבל את השירות המקצועי שלנו!


קישור