דף הבית >> להצחיק או להיות סמכותי?
 
להצחיק או להיות סמכותי?
 
מתלבט באיזה אופן לפנות ללקוחות שלך? זאת התלבטות אמתית. להצחיק או להיות סמכותי? לדבר בגובה העניים או בשפה ייצוגית? לדילמות האלה יש פתרון.
 
כתיבת מאמרים לאתר
 
כתיבה של תוכן לאתר הוא אחד החלקים החשובים ביותר בבניית אתר לעסק. אתר ללא תוכן – איננו אתר, והוא אינו משרת את הגולשים, ולכן גם לא את העסק עצמו. כדי שאתר יהיה אפקטיבי ואיכותי, הוא חייב להיות מלא בתוכן איכותי, שיהיה רלוונטי לגולשים וייצור אצלם עניין, כדי שהם יוכלו להבין שהאתר מייצג עסק איכותי, שכדאי לפנות אליו ולרכוש ממנו מוצרים או שירותים. כתיבת מאמרים לאתר צריכה להיעשות בצורה מקצועית, על מנת שהאתר כולו יהיה ברמה גבוהה, וישפיע בצורה הטובה ביותר על הגולשים.
 
                                                                               איך לדבר ומתי? שאלת השאלות...
 
(איך לדבר ומתי?)

להצחיק או להיות סמכותי?
 
כל בעל עסק שניגש לכתיבת תכנים לאתר שלו, נתקל בהתלבטויות רבות לגבי הכתיבה. על מה לכתוב? באיזה סגנון כתיבה לכתוב? האם עדיף להיות סמכותי ומקצועי, או דווקא להצחיק ולרתק את הקוראים? הקשיים וההתלבטויות הללו קיימים בכל אתר ולכל עסק, וחשוב להתמודד איתם בצורה הגיונית ונכונה, על מנת למלא את האתר בתוכן שיהיה אפקטיבי לגולשים ולעסק. הנושאים שייכתבו במאמרים צריכים להיות לקוחים מתוך עולם התוכן של העסק, ולעניין את האנשים הפונים לאתר. הם צריכים לגעת בהתלבטויות ובשאלות של הלקוחות, ולתת מענה שיוכיח את האיכות של העסק. השאלה היא רק, באיזה סגנון לכתוב את המאמרים הללו?
 
אז מהי הדרך הנכונה לכתוב מאמרים?
 
התוכן באתר צריך להיות מותאם לעסק, לתחום שבו הוא עוסק ולסגנון שלו. ישנם עסקים שבהם התשובה ברורה. עורך דין אינו יכול למלא את האתר שלו בתוכן הומוריסטי – דבר כזה יפגע באמינות ובמקצועיות שלו. לעומת זאת, סטנדאפיסט שימלא את האתר שלו בתכנים מקצועיים ורשמיים, יאבד את אמונם של הגולשים. אולם ישנם עסקים רבים שנמצאים בטווח הביניים – הם אינם אמורים להיות מצחיקים, אך גם אינם חייבים להיות רשמיים.

במצב כזה, חשוב לבדוק מהם הערכים והמסרים אותם מעביר העסק ללקוחות שלו. עסק שהערך המרכזי שלו הוא מקצועיות, ימלא את האתר שלו בתוכן מקצועי וענייני. לעומת זאת, עסק שמעביר מסר של שירות או יחס אישי, יכול למלא את האתר בתכנים הומוריסטיים, קלילים, אשר מעבירים תחושה של נגישות.
 
בואו לקבל תכנים איכותיים לאתר שלכם, בהתאמה מושלמת לעסק שלכם!