דף הבית >> ​כתיבת תוכן לשיווק עסקי
 
כתיבת תוכן לשיווק עסקי

רוצים לשווק את העסק שלכם? אתם זקוקים לשירות כתיבת תוכן לשיווק עסקי המקצועי ביותר!
התוכן המופיע באתר האינטרנט, במודעות פרסום בעיתונות ובבאנרים חייב להיות תוכן שישרת את המטרה שלכם, תוכן שיהיה שיווקי, ייצוגי, מביע עמדה ומניע לפעולה.


מעוניינים בשירות כתיבת תוכן לשיווק עסקי?

אל תחכו, זה הזמן שלכם לשפר במהירות וביעילות את קמפיין החשיפה שלכם בצורה משמעותית.
בGoText מאמנים כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו, הצטרפו למאות הלקוחות שזכו לקבל שירות מקצועי ומיומן של כתיבת תוכן לשיווק עסקי.

המאמרים שלנו יכולים לשמש למספר מטרות ביניהם:

כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט

עד שמגיעים אליכם לקוחות לאתר האינטרנט, אסור לכם לפספס אותם, בפרט אם אתם משקיעים בפרסום ממומן או בקמפיין חשיפות. באמצעות תוכן שיווקי המניע לפעולה ניתן לעלות את יחס ההמרה בין כמות הכניסות לכמות הפניות.

כתיבת תוכן לניוזטלר

שומרים על קשר עם הלקוחות הקיימים שלכם? בזמן שאתם מנסים להביא כמה לקוחות חדשים אתם יכולים לשמור בקלות ובהקשת כפתור על הקשר שלכם עם מאות ואלפי הלקוחות הקיימים, ולשמר את הקשר שיצרתם עם הלקוחות. ניוזלטר, זהו מייל עם מידע אינפורמטיבי ופרסומות הנשלח ללקוחות שנרשמו למאגר המעוניינים בשמירה על קשר וקבלת דבר פרסום. אנו בGoText חוסכים לכם זמן ועמל רב, באספקת החומר המילולי ולניוזלטר על ידי מיקור חוץ (outsourcing) .

כתיבת מאמרים לעיתונות

בין אם אתם יודעים זאת ובין אם לא, מושקעות שעות רבות של חשיבה ותכנון של הטקסטים המופיעים בעיתונות, בפרט במודעות הפרסום של בעלי עסקים. GoText  מספקת שירותים כתיבת מאמרים לעיתונות, למטרות פרסום. עבור מודעות דרושים, מודעות פרסום, וכן עבור כתבות שיווקיות.

הצטרפו ללקוחותינו המרוצים בשיחת טלפון קצרה: 052-6955953