דף הבית >> ​כתיבת תוכן למיתוג עסקי
 
כתיבת תוכן למיתוג עסקי

כתיבת תוכן למיתוג עסקי - מחפשים מיתוג עסקי באינטרנט? כנראה שאתם מודעים לעוצמה הקיימת לעסקים באינטרנט.

בניגוד לעבר, מיתוג עסקי אפשרי וקל, כל עסק קטן יכול להיות טייקון גדול, והכל בזכות האינטרנט. האינטרנט זהו חלון הראווה הווירטואלי שלכם, והחנות שלכם יכולה להיות כל מה שתרצו. בהשקעה כספית קטנה, אתם יכולים להתחיל למתג את עצמכם כחברה ענקית ומובילה בתחומכם, גם אם אין הדבר כך, ואתם עסק חדש, היתרון באינטרנט זאת היכולת לתת תחושת ביטחון,שירות טוב ואמינות מלאה ללא הבדלים בין מותגים של עשרות שנים למותג בן שנה.

כתיבת תוכן זה השלב המכריע ביותר בדרך למיתוג עסקי באינטרנט – למה?

בעלי עסקים רבים פונים אל חברות בניית אתרים ושיווק על מנת שיבנו להם אתר ויפרסמו אותו. לכולם יש אתר יפה, לפחות לרוב העסקים ולרובם יש גם קמפיין פרסומי טוב. אם כך, מה היתרון שלכם כעסק על פני המתחרים?

כשהלקוח נכנס לאתר, מעבר לעיצוב הוא מסתכל על התמונות וקורא את הכתוב באתר, התוכן משמש הפה של העסק, תוכן איכותי, תוכן שיווקי המניע לפעולה, גורם ללקוח להרים את הטלפון ולהתקשר או לחילופין להזמין ישירות דרך האתר, בהתאם למטרת האתר. לעומת זאת, תוכן רדוד, שפה לא רהוטה, תוכן "דומם" שאינו מניע לפעולה, עשוי קרוב לוודאי לגרום גם למי שנכנס לאתר לאחר הפרסום לצאת מהאתר ולחפש אתר אינטרנט אחר אליו הוא מתחבר יותר.

יתרה מזאת, כיום יש אפשרות לשמור על קשר מוצלח עם הלקוחות שלכם, על ידי שליחת דואר אלקטרוני המלא במידע מעניין אודות התחום שלכם ובכך לשמור על הלקוחות שלכם קרובים תמיד.

כמו כן, כתיבת תוכן נכון בדפי נחיתה או במודעות פרסום, באנרים ואחרים, גם הן מושפעות בצורה דרמטית מהתוכן המופיע בהם.
 
מעוניינים בכתיבת תוכן שיווקי המניע לפעולה?
חשוב שתתקשרו לשמיעת פרטים נוספים ואסטרטגיית שיווק באמצעות תוכן : 052-6955953