דף הבית >> כתיבת תוכן למטרות שונות
 
כתיבת תוכן למטרות שונות

ישנם סוגים שונים של שירותי כתיבת תוכן, כל אחד מהם כולל בתוכו אופי שונה של כתיבה, בעיקר כתוצאה מהמטרה של המאמר.

הסוגים השונים הם רבים, אך השכיחים שבהם הם כתיבת תוכן לאתרי תדמית, כתיבת תוכן שיווקי, כתיבת תוכן לפורטלים ברשת, ניוזלטר, קופירייטינג ועוד...

כתיבת תוכן לאתרי תדמית

בעלי עסקים שיש להם אתר אינטרנט או שהם מעוניינים להקים אתר אינטרנט חייבים להיעזר בשירות המקצועי של כותב תוכן מקצועי על מנת שהוא יוכל להתאים את התוכן שבאתר שלהם לציפיות הגולשים ולרמה הגבוהה הנדרשת מבעלי האתרים להציג באתר שלהם.

כתיבת תוכן שיווקי

כאשר בונים אתר, ישנם בעלי מקצוע המעוניינים לא רק להציג את האתר שלהם ואת התחומים שבהם הם עוסקים כמו באתרי תדמית אלא להשתמש בתוכן שבאתר על מנת להניע לפעולה את הגולשים, הפעולה יכולה להיות מגוון רחב של פעולות כמו למשל, רכישה, פנייה, מילוי טופס או שאלון, לעורר תגובות באתר למאמר מהגולשים ועוד... כתיבת תוכן שיווקי מאפשרת לבעל האתר להשיג את התוצאות שבהם הוא מעוניין בזכות התוכן השיווקי.

כתיבת תוכן לפורטלים ברשת

בעוד שאתרי אינטרנט רגלים צריכים מאמרים רגילים באתר, מאמרים קצרים ואינפורמטיביים על השירות של בעל המקצוע, או החברה המספקת את השירות או המוצר המסופק על ידה, בפורטלים המקרה קצת שונה. פורטלים נועדו בדרך כלל על מנת לתת מידע שהוא לא ממש אובייקטיבי, אינפורמטיבי נטו, אלא מאמרים שיש בהם מן הבעת דעה, הצגת היבטים חדשים, הדגשת היבטים, סקירה, השוואה ועוד. כותבים מומחים יכתבו את התוכן של האתר שלכם בקלות וביעילות.

כתיבת תוכן לניוזלטר

כתיבת תוכן לניוזלטר מטרתה היא לתת כמה שיותר קשר רצוף והדוק עם הלקוחות שלך. כמובן מתודת יצירת קשר עם הלקוחות היא בדרך כלל לא פשוטה או קלה באיזה שהיא דרך, יש לבנות אסטרטגיה נבונה במיוחד, יחד עם זאת התוכן מהווה הבסיס, התשתית הבסיסית ביותר לניוזלטרים עצמם.

קופירייטינג

כשאתם מבצעים פעולות של פרסום, אתם זקוקים לקופירייטר, אין מודעה או פרסומת שהתוכן לא מהווה חלק ממנה. קופירייטינג מקצועי יסייע לכם למקסם את איכות התוכן לשיווק מקסימאלי, תוך שימוש במגבלות כמו מקסימום מלל וכדומה.

מעבר למה שמצוין כאן ישנם עוד סוגים רבים של שירותי תוכן, נשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר.