דף הבית >> ​כתיבת תוכן להגברת תנועה באתר
 
כתיבת תוכן להגברת תנועה באתר/ רונן חזי

יש לכם אתר אינטרנט? אתם בוודאי מעוניינים שיהיה לכם הרבה יותר תנועה ממה שיש לכם כיום, שהרי  ברור לכל אחד שתנועה רבה באתר פרושה הגברת החשיפה, הגברת החשיפה פרושה  הגברת כמות הפניות ובד בבד המכירות.מעוניינים להגביר את התנועה באתר שלכם? במאמר זה תמצאו את המידע הרלוונטי עבור הגברת  תנועה באתר באמצעות כתיבת תוכן.

 
מה זה כתיבת תוכן ?
כתיבת תוכן זהו שירות הניתן על ידי כותבי תוכן מוכשרים שמטרתם היא הוספת מלל למטרות שונות, השירות ניתן לעסקים  ולאנשים פרטיים  ברחבי הארץ מתוך 
כשירות שמטרתו היא  לספק מלל איכותי, הכתוב בצורה הטובה  המצליחה להעביר את המסר הנדרש  למטרה.
ישנם סוגים  רבים של כתיבת תוכן:
·         כתיבת תוכן שיווקי
·         כתיבת תוכן אינפורמטיבי
·         כתיבת תוכן ליצירת קשר – ניוזלטר
·         כתיבת תוכן לצורך פרסומי - באנרים, מודעות פרסום או במילים אחרות - קופירייטינג
 
העלויות הינן שונות מאוד בין מטרה אחת לאחרת שכן כל סוג של שירות כתיבת תוכן מצריכה מיומנות ברמה אחרת וכן רמה גבוה של ביצוע ויצירתיות.
כתיבת תוכן להגברת חשיפה. בעוד שכתיבת תוכן משמשת לרוב למטרות המוכרות לכולם, ישנן מטרות שאינן מוכרות לכולם. אחת המטרות המקובלות ביותר בעולם הפרסום הוא השימוש בתוכן במטרה להגיע לכמות רבה של גולשים.

כיצד יוצרים תנועה לאתר בקלות ובלי להתאמץ?

בין אם אתם מודעים לזה ויודעים את זה ובין אם לא, כאשר אתם  מחפשים מילות מפתח בגוגל, אתם מצבים בפני גוגל משימה לבחור בין כל דפי האינטרנט להתאמה המוחלטת לשאילתא שלכם.

כמובן לא כל שאילתא מצליחה להעלות מידע מדויק ברלוונטיות שלו, מכיוון שיש אינסוף אפשרויות לשאילות. במקרים כאלו יש לכם את האפשרות לנסות ולהגיע לגולש בקלות, על ידי הוספת כמויות גדולות של תוכן לאתר שלכם, לפי כל מילות המפתח שאתם מכירים, מתוך ידיעה ברורה כי ככל שיש לכם יותר תוכן העונה על מספר רב של מילות מפתח, כך הסיכוי שלכם להיות במקומות ראשונים בגוגל במספר רב של מילות מפתח  גדל יותר ויותר עם כל מילת מפתח שאתם מוסיפים.
 
למשל: לתוכן זה של האתר אתם  יכולים להגיע אילו תרשמו בגוגל "כתיבת תוכן להגברת החשיפה", אני לא בטוח שרובכם תרשמו את זה, אך מספיק לנו שלקוח פוטנציאלי אחד יגיע כתוצאה מהמייל הזה וכבר אנחנו יכולים  להגיד בפה מלא שנהנו מכך שהוספנו תוכן לאתר.

החכמה באינטרנט היא לנצל את הכלים שהוא מציע לכם.

נשמח מאוד לספק לכם שירות מתקדם ואיכותי של הוספת תוכן לאתר האינטרנט שלכם  לצורך הגברת התנועה לגולשים.