דף הבית >> ​כתיבת תוכן לאתרי תדמית
 
כתיבת תוכן לאתרי תדמית / רונן חזי

מעוניינים להקים אתר אינטרנט לשיפור התדמית שלכם באינטרנט? על מתכנת לאתר חשבתם, על חברת קידום אתרים חשבתם, אבל מה עם המלל באתר?מי יכתוב את התוכן של האתר?

היום כולם יודעים: התוכן באתר תופס משקל רב יותר בעיני הגולשים מאשר כל עיצוב גרפי מדליק!
חברת GoText  כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט מומחים בתחום כתיבת תוכן לאתרי תדמית. אתרי תדמית הינם אתרים המייצגים עסקים, חברות או נותני שירותים למיניהם שהמטרה שלהם הוא ייצוג ברשת האינטרנט.

בניית תדמית ייצוגית והולמת באינטרנט מתחילה בבניית אתר אינטרנט בו הלקוחות מציגים את המידע המייצג אותם, מוצרים, יידע סוגי שירותים ועוד...

הבעיה?

כשחברות מציגות את האתר שלהם הם יודעות כי ישנם עוד אתרי אינטרנט רבים של חברות מתחרות, לכן עליהם להשקיע מאמץ רב על מנת ליצור ייחודיות לעומת אתרי אינטרנט אחרים. להעביר את המסר שלהם בצורה החדה והברורה ביותר. למעשה לקוחות יודעים כי אתרי אינטרנט היום ויופי הדרם לא מעידים על איכות המוצרים או איכות השירות, בפרט מי שכבר נכווה בעבר מעסקים עם אתרי אינטרנט מרשימים. לכן המטרה שלנו היא להרשים את הגולשים אבל דרך הטקסט, במלל, לא בתמונות וניסיונות הרשמה, אלא להציג בכנות את המסר שלנו והייחודיות בצורה ברורה.

GoText כתיבת תוכן תיצור עבורכם את התוכן המתאים ביותר עבורכם, כך כשלקוח שלכם ייכנס לאתר שלכם הוא ירגיש שהוא מדבר אתכם, שהוא שומע מכם את המסר, המבצעים, האיכות והשירות.

אל תהססו והתקשרו: 0526955953


נשמח לעמוד לשירותכם!