דף הבית >> כתיבה טובה לשנה החדשה
 
כתיבה טובה לשנה החדשה/ רונן חזי

בראש השנה נהוג לאחל איש לרעהו "כתיבה טובה" לשנה החדשה, גם אנחנו רוצים לאחל לכם כתיבה טובה לשנה החדשה.


שתזכו, שהתוכן באתר האינטרנט שלכם יהיה תוכן ממוקד ואפקטיבי שידע לתת ללקוחות שלכם את מה שהם ציפו לראות. שתצליחו לעמוד בציפיות של כמה שיותר מהלקוחות הפוטנציאלים. זה אף פעם לא מושלם עבור כולם, אך נקווה שלפחות תגעו בנקודה שרוב רובם של הלקוחות רוצים שתגעו.

שתזכו שהתוכן באתר שלכם ייצג אתכם כפי שאתם באמת. אתם מספיק טובים כמו שאתם. שלא תציגו את עצמכם כחברת שנותנת שירותי בוטיק כשאתם חברה גדולה, שלא תדברו מעל הלקוחות שלכם כשאתם בדרך כלל ישירים מאוד בהתנהלות היומיומית עם כל מי שאתם באים אתו בקשר. שתמיד אבל תמיד תדגישו את הייחודיות העסקית שלכם, גם אם אתם חושבים לעיתים שאתם עוד חנות או עוד מתחרה בתחום כלשהו הנותן שירות זהה, אם אתם בני אדם שונים, גם השירות שלכם שונה.

שתזכו לכתוב באתר שלכם אך ורק תוכן קריא וברור, שלעולם הלקוחות שלכם לא ילכו לאיבוד בין אוסף עצום של פיסות מידע וינסו לגשש אחרי כוונת המשורר. שתמיד תהיו ברורים במה שאתם רוצים לומר או להציג. הסדר בכתיבה נותן גם סדר במחשבה, ובונה אמון בינכם ללקוחותיכם.

שתזכו לתת לכל לקוח שלכם יותר ממה שאתם כותבים, שזה מבחינתכם יהיה רף המינימום ולא המקסימום. דבר מעט ועשה הרבה, זה המוטו של האומה שלנו. שתמיד ניתן יותר ממה שהבטחנו והלקוח ציפה.

שתזכו לתת בכתיבה שלכם לכל אחד ואחת מהלקוחות הרגשה שהוא או היא הם מספר אחד עבורכם. שירגישו שכל לקוח הוא עולם תוכן מלא בפני עצמו. ושאתם כאן בכדי לדאוג שהם יקבלו את המוצר או השירות בצורה הטובה ביותר.

שתזכו  לרענן את התוכן באתר, להיות תמיד מעודכנים ומעניינים לבאי האתר, להוביל באינטרנט מבין כל אתרי האינטרנט המתחרים בתחומכם, שתהיו עשירים במידע, עשירים בשפה ועשירים בחדשות מעניינות.

אנו כעסק, הנותן שירותים לעסקים, עושים הכול על מנת שהברכות והזכויות שכתבנו למעלה ישקפו את חיי היום יום שלנו.

תודה לכל הלקוחות היקרים ונהדרים שלנו שמלווים אותנו לאורך כל השנה בפרט והשנים בכלל.
מודים לכם על אמונכם. שתהיה לכם שנה טובה ומתוקה, כתיבה טובה!

רונן חזי - בעלים ומנהל של  גוטקסט כתיבת תוכן ומאמרים
לפרטים והזמנות: 0526955953