דף הבית >> כתבה שיווקית
 
כתבה שיווקית

כתבה שיווקית הינה אחת מהדרכים הבולטות ביותר בזמן האחרון בשיווק עסקי באינטרנט ובעיתונות. למי מכם שאינו יודע עדיין מהי כתבה שיווקית ומה הייתרונות שלה מומלץ להמשיך ולקרוא.

מהי כתבה שיווקית?

פרסומות באתרי אינטרנט יכולים להיעשות במגוון דרכים, הקפצת חלון עם פרסומת, באנרים ועוד.. אך כל אלו הם בנאליים ומאוד שגרתיים בשיווק. על מנת להצליח בשיווק כידוע, אסור להיכנס בדלת הקדמית ולצעוק: פרסומת!!  כשרוצים לשווק צריך מצד אחד להעביר מסר חד משמעי מצד שני צריך לעשות את זה בצורה הכי עדינה שאפשר, על מנת שהקורא לא יתייחס לפרסומת בביקורתיות כמקובל ביחסם של קוראים לפרסומות.
כתבה שיווקית, הינה כתבה, הממוקמת באתר אינטרנט כדף מן המניין (בדרך כלל, מלווה בהערה קטנה למעלה שכמעט כולם לא שמים לב "כתבה שיווקית"), בכתבה זאת יפורסם מאמר כלשהו מוסר מידע רלוונטי לתחום אותו מפרסמים ובין לבין יוזכר החברה המפרסמת ושירותיה. צורה זאת של כתבה שיווקית יכולה להיות בעיתון או באתר אינטרנט.

לכן, אם אתם מחפשים צורה מקורית לשווק את העסק שלכם, מוצר שלכם או מבצע חדש, כתבה שיווקית בהחלט יכולה לסייע מאוד לפרסום העסק שלכם, ואף ידועה באפקטיביות הרבה שלה לעומת שאר דרכי הפרסום.
GoText  מומחים בתחום שירותי התוכן, כשאחד מתתי התחומים המובילים שלנו הוא כתיבה של כתבה שיווקית לעסקים עבור פורטלי אינטרנט וכן עבור עיתונות.

GoText  מספקת שירותי כתיבת תוכן לתחומים רבים, ביניהם גם כתיבה של כתבה שיווקית.  
נשמח לספק גם לכם שירות זה, והכל בהתאמה אישית לתחום שלכם ולעסק שלכם.