דף הבית >> ​כותב תוכן מומחה
 
כותב תוכן מומחה / רונן חזי

חיפוש אחר כותב תוכן מומחה לא תמיד קל ופשוט כמו שזה נראה, יש לבדוק מספר נתונים לפני שמחליטים למי לפנות, בואו ללמוד מה הם.

כשאתם מחפשים כותבי תוכן, מה אתם מחפשים באמת?

ברור שאחד מהדברים המשמעותיים ביותר כשאנו מחפשים כותב תוכן מומחה הוא שהוא יהיה בעל כשרון כתיבת תוכן ברמה גבוהה מאוד. לא כל אחד יכול ומסוגל להתבטא בכתב ברמה גבוהה באמת, ולכן פרט זה מקטין בעצמו את הסיכוי למצוא מישהו איכותי, שכן גם מי שטוען לכתר הכתיבה האיכותית נופל פעמים רבות ביכולת כתיבה רדודה ולא מעניינת.

התוכן שלכם חייב לנצח! מי שרוצה להתקדם מבחינת המיתוג העסקי שלו באינטרנט ובכלל חייב שאותו כותב תוכן מומחה יהיה בעל כשרון לקופירייטינג, אחרת רמת הטקסט שתקבלו תהיה שגרתית, לא מעניינת ולא מרתקת, לכן רוב רובם של האנשים כלל לא קוראים את התוכן באתר, כי הוא פשוט לא מעניין. החלטתם לבחור כותב תוכן מומחה? וודאו כי יש לו ניסיון רב בכתיבה שיווקית וכי הוא בקיא באמת בתחום הזה.

אמינות ומקוריות זה שם המשחק!

בעוד שאתם משוועים לתוכן לאתר שלכם, אנשים אחרים הבקיאים ברשת האינטרנט, יודעים להתמצא בקלות ולהגיע לאותם מאמרים שאתם מחפשים וברמה גבוהה. הבעיה היחידה והקריטית ביותר היא המקוריות, מאמרים שהיו בשימוש פעם אחת לא יכולים להיות בשימוש חוזר, גם ללא הבעיה הטכנית של העתקת מאמרים ממקום אחד לאחר והפרת זכויות יוצרים, גם אילו בעל האתר הוא כותב המאמרים בכבודו ובעצמו, כתיבת מאמרים היא עצמה חייבת להיות חדשה וייעודית לאתר הספציפי ולא לעשות מחזור במאמרים שפרוסים כבר באינטרנט.

לכן, אם אתם לא מעוניינים להתחיל לרדוף אחרי כותב תוכן מומחה שיספק לכם תוכן מקורי בלבד ולא תוכן משוכפל חלילה, וודאו כי הוא מתחייב לכם לזה בכתב, ולא רק בעל פה.

כותב תוכן מומחה שעושה את ההבדל!

חברת GoText לא עובדת עם כותב תוכן מומחה אחד אלא עם מספר עובדות בעלות כשרון כתיבה יוצא מן הכלל, צוות הכותבות המומחות שלנו עומד על 7 כותבות בעלות כשרון התבטאות בכתב, יצירתיות ואורנטציה מכירתית.
 
חברתנו תשמח להקל עליכם בבחירת כותב תוכן מומחה ולספק לכם שירות כתיבת תוכן איכותי ומתקדם לכל מטרה.