דף הבית >> הניוזלטר שלך הלך לישון?
 
הניוזלטר שלך הלך לישון?
 
זה לא הזמן להפסיד בחזית כל כך מרכזית מול חברות אחרות בתחום שלך. ניוזלטר איכותי, להיות בקשר לאורך זמן עם הלקוחות מבלי לוותר על אף לקוח שיצר קשר.
 
ניוזלטר הוא אחת הדרכים הנוחות והיעילות ביותר לשמירה על קשר עם הלקוחות. ניוזלטר הוא מכתב שנשלח במייל ללקוחות שנרשמו לכך באתר, ומציג בפניהם מידע, חדשות, מבצעים ועוד הרבה תכנים, שמעניקים ערך מוסף מעניין ומהנה ללקוחות. הניוזלטר הוא אחד האמצעים הנוחים ביותר לתקשר עם לקוחות – ברגע אחד המייל נשלח לעשרות ואף מאות לקוחות באופן ישיר.
 
למה צריך ניוזלטר?
 
המטרה העיקרית של ניוזלטר היא פשוט לשמור על הקשר שבין הלקוח לעסק. השמירה על הקשר עם הלקוחות חשובה על מנת לשמר את הנאמנות שלהם לעסק, ועל מנת להזכיר להם את האפשרות לשוב ולהשתמש במוצרים או בשירותים שהעסק מציע. העולם כיום עמוס בעסקים בכל תחום שהוא, וכל אדם מוצף בעשרות מסרים שיווקיים לעשרות עסקים באותם תחומים.

                                                                 לקוחות קרובים זה לקוחות מובטחים
(לקוחות קרובים זה לקוחות מובטחים!)


לכן חשוב מאד לשמור על הקשר שבין הלקוח לעסק, וליצור בכך עדיפות לעסק שלך על פני עסקים אחרים העוסקים באותו התחום.לעסק איכותי מומלץ ליצור קשר עם הלקוחות שלו באמצעות ניוזלטר אחת לשבוע, שבועיים או חודש – בהתאם לסוג העסק, להיקף שלו ולתחום העיסוק שלו. חשוב שהניוזלטר יהיה בנוי בצורה איכותית, כדי שהלקוחות ייהנו ממנו, וגם ירצו להמשיך ולקבל אותו.
 
אז איך בונים ניוזלטר איכותי?
  • כדי שתוכל לבנות ניוזלטר איכותי ומעניין, שיעשה את העבודה שלו כמו שצריך, כדאי שתמלא אותו בתוכן איכותי, רלוונטי ובעיקר מעניין.
  • גרום ללקוחות שלך לרצות לקרוא את הניוזלטר – תן כותרות מלהיבות למאמרים שבתוכו, עצב אותו בצורה שמושכת את העין, ובעיקר, פרסם בו דברים שמעניינים את הלקוחות ורלוונטיים עבורם.
  • פרסם מבצעים והנחות לשירותים שאתה מציע, תן מידע חדש ועדכני שיכול לעניין את הלקוחות שלך.
  • צור גיוון בניוזלטר, ופרסם בכל פעם נושאים אחרים, זוויות מבט שונות על התחום שבו אתה עוסק, וכן הלאה.
  • כל אלה יעזרו לך להפגין את העובדה שהעסק שלך איכותי, וכל תוכל לגרום ללקוחות שלך לחוש את הנאמנות שלך אליהם, ובעקבות כך גם את הנאמנות שלהם אליך.
בזכות הנאמנות הזו, גם בפעם הבאה הם יזמינו את השירות או המוצרים שלך.
 
רוצה לבנות ניוזלטר איכותי? פנה אלינו ותקבל תכנים איכותיים ומקצועיים!