דף הבית >> ​איך לנצל את ספטמבר לשיפור העסק
 
איך לנצל את ספטמבר לשיפור העסק/רונן חזי

מה הקשר בין החגים לתוכן האתר שלך?


נכון, אתה אולי מסגר, מתקין מזגנים או בעל חנות חיות, וחוץ מלברך את
הלקוחות שלך בשנה טובה אתה לא ממש מבין את הקשר, נכון? אז הינה הקשר:

ימי החגים, השנה למעשה כמעט כל חודש ספטמבר איננו חודש עבודה, מספר ימי העבודה הבודדים וכן רצף הזמן הלא שגרתי מונע ממכם כעסק לשווק את עצמכם, לעסוק בצורה מסודרת במכירה, ביצירת קשרים, בתפעול שוטף ובריא של העסק.

אז, איך תוכלו לנצל את הימים הבאים של החודש לטובת העסק שלכם? עריכת התוכן באתר האינטרנט, שלכם, בדיקה ועדכון אתר האינטרנט שלכם בהתאם להתחדשות ולשינויים מאז הפעם האחרונה אותו עדכנתם (כנראה לפני הרבה זמן...).

כן, בעלי עסק יקרים : אתר האינטרנט שלכם זועק לכם כבר זמן רב לשדרוג ועריכה, אתם קרוב לוודאי שומעים פידבקים מהלקוחות שלכם לגבי האתר שבדרך כלל לא חיוביות, אתם יודעים שאתם חייבים להשקיע בו אבל תמיד אין לכם זמן לעשות את זה. לכן, דווקא עכשיו יותר מתמיד זה הזמן הטוב ביותר עבורכם להיכנס לאתר שלכם אחרי הרבה זמן שנמנעתם לעשות זאת, לקרוא את החומר הכתוב, לעבור על הפרויקטים המוצגים בו, לראות כמה ואיך אתם יכולים להפוך אותו להיות יותר אטרקטיבי לגולשים, יותר אמין, יותר מפורט וברור, יותר מסודר ויותר מניע לפעולה ומייצג.

אחרי שבדקתם, ערכתם, תיקנתם, זה הזמן הטוב ביותר לשבת על תכנית שנתית מקצועית לשדרוג האתר לאורך כל השנה, כך שלא תמצאו את עצמכם בשנה הבאה באותה הסיטואציה כואבת עסוקים באיפוס האתר אלא בתוספות ושדרוגים גבוהים יותר. הכינו תכנית מפורטת לתכנים להם תזדקקו כל השנה, כתבו לעצמכם באילו נושאים הייתם רוצים להוסיף ולעדכן, מה הכותרות של המאמרים או איזה סוג תמונות ופרויקטים, הזמינו מראש את כל התכנים בצורה מסודרת. יתרה מזאת, חשוב מאוד, אם אתם חוששים שעצם הכנת התכנית עתה, לא מעידה על ביצועה לאורך השנה, מוזמן להזמין שירות משלים מגורם חיצוני לביצוע העבודה במלואה. מניסיון, כבעלי עסק אתם עסוקים ויגעים בעסק שלכם, במקצוע שלכם, הזמן אותו אתם יכולים להקדיש לאתר הוא דל מאוד.

לקוחות רבים בשנה קודמת וזאת שלפניה הודו לי אישית על הרכבת תכנית מסודרת למשך כל השנה, על ההזדמנות לנצל תקופה עמוסה באירועים אישיים ומשפחתיים לטובת העסק, לכינוס העסק ושיפורו בצורה שונה, יסודית יותר ועמוקה יותר, כמו שכמעט לא מתאפשר בשום זמן אחר.

רוצים עזרה בעריכת וכתיבת התוכן? מנהל תוכן לשנה החדשה?

רונן חזי – מנהל ובעלים של GoText כתיבת תוכן וכתיבת מאמרים.
לפרטים ומידע נוסף : 0526955953 או 072212345600