הכל התחיל כשהסבא התימני שלי בראש העין אמר לי "נני, אני חייב בבקשה לקדם את עץ הלימון שלי בגוגל ולמכור לימונדה קרה דרך האינטרנט"
מיד אמרתי לו "סבא, אז כדאי שתתחיל לכתוב יותר תוכן לאתר"
לא, ברור שלא, האתר היחידי שסבא שלי הכיר היה "בכל אתר ואתר" בקדיש יתום...


אז איך הכל התחיל ברצינות?

שמי רונן חזי, הקמתי את GoText באהבה רבה אחרי שהבנתי שככל שהעולם שלנו יהפוך להיות יותר ווירטואלי, אנשים ידברו פחות ויכתבו יותר.

בנוסף, לאחר מספר שנים של עבודה בקידום אתרים אורגני, החלטתי להניח לעבודת הקידום האורגני הסיזיפית והמשעממת בצד, ולתת לחלק היותר מעניין ברשת, את המקום הראוי לו, והוא התוכן האיכותי.

התוכן סובב סביבנו בכל מקום. באתרי החדשות, במדריכי הבריאות, באתרי קניות, באתרים של עסקים ובכל מקום.
אפילו אתרי סירטונים כמו יוטיוב הם אתרי תוכן, בסופו של דבר מישהו כותב את הטקסטים שנאמרים שם...

מאז ועד היום אני מנהל חברת כתיבת תוכן המספקת תכנים למאות עסקים בארבע שנות פעילותינו, עם עובודת קבועות ואיכותיות שלא בוחלות לכתוב על שום נושא שבעולם (למעט פורנו...) ונכנסות לעובי הקורה, עד שאין כמעט נושא בעולם שלא כתבנו עליו כמה וכמה נושאים (אפילו על "סיבים אופטיים" כתבנו – מאמינים??)

בנוסף, החברה שלנו מספקת גם שירותי בניית אתרים וקידום אתרים בגוגל לאלו שבוחרים לנהל את האתר כולו מהתחלה ועד הסוף במקום אחד.

טוב, די לדבר על עצמנו. למעשה, אהבה שלנו היא לדבר על אחרים, אז שלחו לנו נושאים לכתיבה ואת כתובת האתר שלכם ונשמח לתת לכם את שירותי התוכן הטובים ביותר, במחיר המשתלם ביותר!

לא רק על עצמנו לספר ידענו!

 טל': 072-23456-00

מעל אלף לקוחות

נהנים מ-GoText

קצת עלינו...